Samsung zbita szyba promocja

Samsung zbita szyba promocja
2015-01-21

Świadczymy usługi z zakresu zdejmowania simlocka ze smartfonów firmy Samsung. Co ważne, nie potrzebujemy Twojego aparatu – odblokowanie odbywa się zdalnie.


Z nami odblokujesz na stałe swój telefon marki Samsung, co da Ci możliwość korzystania z każdej sieci, na całym świecie. Wyślemy Ci kod odblokowujący simlocka, który wygenerujemy na podstawie numeru IMEI (ang. International Mobile Equipment Identity). 


Co trzeba zrobić?


1.Wyślij nam na adres email kontakt@Samsung serwis Warszawa numer IMEI swojego urządzenia, wpisując w telefonie *#06#


2. Na swój adres mailowy otrzymasz informację o ustalonej kwocie do zapłaty razem z numerem do przelewu i przewidywanym czasem realizacji.


3. Po uiszczeniu wpłaty czekaj na email potwierdzający zdjęcie simlocka. Możesz również poprosić o fakturę VAT.Możesz również skorzystać z naszego formularza w celu przyjęcia zlecenia:


http://Samsung serwis Warszawa/service/1

PamiętajNie ufaj firmom oferującym karty-nakładki na karty SIM lub inne “alternatywne” metody zdjęcia simlocka. Część z takich działań nie jest zgodna z obostrzeniami licencyjnymi producenta i może spowodować, że simlock na aparat może powrócić np. po wykonaniu aktualizacji oprogramowania.


Więcej informacji w naszym dziale kontaktowymObsługa płatności